Στο πλαίσιο της προετοιμασίας για την επαναλειτουργία του σχολείου, παρακαλούνται οι γονείς και κηδεμόνες όσων μαθητών ανήκουν σε ευπαθείς ομάδες ή συγκατοικούν με ευάλωτα άτομα και επιθυμούν τα παιδιά τους να μην έρθουν στο σχολείο, να εκτυπώσουν, συμπληρώσουν και υπογράψουν τη σχετική υπεύθυνη δήλωση. Στη συνέχεια να τη στείλουν με email (4gymreth@sch.gr) στο σχολείο μέχρι το αργότερο την Παρασκευή 15-5-20. (Μπορείτε να τη σκανάρετε ή απλά να τη φωτογραφίσετε). Αν για κάποιο λόγο δεν προλαβαίνετε, τουλάχιστον ενημερώστε μας τηλεφωνικά και μπορείτε να φέρετε την αίτηση τη Δευτέρα. Είναι απαραίτητο να τηρηθεί η προθεσμία για να μπορέσουμε να οργανώσουμε τα τμήματα. Την υπεύθυνη δήλωση θα τη βρείτε εδώ: